• Wpisów: 61
  • Średnio co: 21 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 20:14
  • Licznik odwiedzin: 10 261 / 1328 dni
 
a.gusienka.aa.93
 
Witajcie Dziewczyny!

Dookoła gdzie nie spojrzeć krąży temat walentynek.
No właśnie Wy już jesteście przygotowane na ten dzień, czy w ogóle go nie obchodzicie ?
Ja w tym roku ogarnęłam temat prezentów (dla siebie i dla mojego A. Wiem dziwne), a on po przyjeździe stwierdził, że zajmie się resztą.

Od bardzo długiego już czasu, gnębi mnie jedna rzecz, na temat zdań o walentynek.
To czy ktoś je obchodzi czy nie, to indywidualna sprawa. Jak kto chce. Ja jakoś nigdy ich szczególnie nie obchodziłam, ale w tym roku przez wyjazd mojego A., stwierdziłam, że tą jego nieobecność wynagrodzimy sobie przy okazji walentynek.
Tak jak mówiłam, każdy je obchodzi lub nie. Jednak zastanawia mnie mianowicie to, kiedy ludzie mówią, że nie obchodzą walentynek bo przecież miłość trzeba okazywać sobie cały rok a nie tylko w walentynki. No racja. Jednak ja traktuję to trochę inaczej. Walentynki inaczej Święto Zakochanych, dla mnie jest uczczeniem tej miłości. Taki dzień, podczas którego jakoś specjalnie możemy uhonorować to co nas łączy. I tak chyba nie umiem dobrze wyjaśnić o co mi chodzi. Jednak, jeżeli ktoś mówi właśnie, że nie obchodzi walentynek bo, kocha się cały rok a nie tylko ten jeden dzień, to również nie powinno się obchodzić takich dni jak dzień babci, dziadka, mamy, taty. No przecież mamy ich przy sobie cały rok, a nie tylko w ten konkretny dzień, prawda ? Dlaczego mamy obchodzić dzień kobiet ? Jesteśmy przecież kobietami przez cały rok.
W nieobchodzeniu tego święta naprawdę nie widzę nic złego, tylko naprawdę wolałabym usłyszeć jakiś inny powód.
Wiem, strasznie namieszałam. Ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat ?

Serduszko.gif

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego